O nas

Na początek o nas w liczbach:

Ponad 45 projektów szkoleniowych na łączną kwotę ponad 32 000 000zł, w których wzięło udział ponad 13 000 osób.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z zakresu szkolenia biznesowego i coachingu. Pomagamy firmom rosnąć w siłę zwiększając wydajność i usprawniając funkcjonowanie kadr. Łączymy pracę z pasją, a naszym celem jest zwiększanie skuteczności działania naszych klientów. Robimy to poprzez szkolenia, doradztwo i coaching dla firm i instytucji i ich pracowników. Zależy nam, aby efekty naszych działań były dla klientów widoczne i wymierne. Wdrażamy nowe rozwiązania i wspieramy w rozwoju od ponad 20 lat.

Od 2005 roku wykorzystujemy możliwość finansowania szkoleń i doradztwa z funduszy Unii Europejskiej. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015-10, który jest potwierdzeniem, że nasz system zarządzania jakością spełnia wymagania normy w zakresie procesów związanych z realizacją szkoleń, doradztwa i coachingu.

Instytut Zarządzania i Rozwoju Kadr jest zarejestrowany w Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Akredytacja w BUR umożliwia nam realizację szkoleń, doradztwa i coachingu dofinansowanych do 80% dla firm z sektora MSP.

close

Zawalcz o lepsze jutro Twojej firmy!

Już nigdy nie przegap nowinek ze świata szkoleń, biznesu oraz psychologii.

Na poczętek naszej drogi zachęcamy do zapisu na Newsletter: